تدارکات

خدمات تدارکات کالا


در طول سالیان انجام خدمت، ما به یک شرکت مهندسی پویا تبدیل شده‌ایم که ارائه راهکارهای جامع مهندسی در صنایع تخصصی نفت، گاز، انرژی و سایر صنایع زیربنایی کشور را سرلوحه خود قرار داده‌ایم. اهداف ما به عنوان یک شرکت تخصصی، ارائه خدمات کامل مهندسی، تدارکات کالا، ساختمان و نصب و راه‌اندازی EPCC صنایع کشور می‌باشد.
ما آمده‌ایم تا پروژه‌های تخصصی کلید در دست را در صنایع زیربنایی کشور با کیفیت بالا انجام دهیم. اهداف و بالطبع موفقیت‌های ما به طور تفکیک ناپذیری با توانایی‌های حرفه‌ای و فنی ما مرتبط است که توسط تیمی متعهد، بسیار ماهر و آموزش‌دیده هدایت می شود. فعالیت‌ها، خدمات و تجربیات ما مبتنی بر دانش و فناوری‌های روز دنیا بوده که به ما کمک کرده است تا به یک پایگاهی از مشتریان مهم و وفادار دست یابیم که مسلما ما آن را با ارزش ترین دارایی خود می‌دانیم.
ما بر این باوریم که برای کار با کیفیت نیاز به تداوم رشد و تنوع است لذا همزمان با ارتقا فناوری، پیشرفت را با خود درآمیخته‌ایم.

در این راستا شرکت مهندسان مشاور تدبیر‌و‌فن‌آسیا
با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مشارکت با شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی در زمینه تامین و تدارکات کالا و تجهیزات پروژه‌ها، فصل جدیدی در فعالیت‌های خود گشوده است تا با تکیه بر ظرفیت‌های خود در داخل و خارج از کشور در زنجیره تامین کالا و بومی‌سازی دانش راه اندازی و بکارگیری آن در پروژه‌های کشور در کنار کارفرمایان بوده و راهگشای بن بست های ناشی از تحریم باشیم.

خدمات خرید

  • مهندسی خرید
  • تامین کالا
  • بازرسی خرید و ساخت صنایع پتروشیمی