تدارکات

خدمات تدارکات کالا


در طول سالیان انجام خدمت، ما به یک شرکت مهندسی پویا تبدیل شده‌ایم که ارائه راهکارهای جامع مهندسی در صنایع تخصصی نفت، گاز، انرژی و سایر صنایع زیربنایی کشور را سرلوحه خود قرار داده ایم. اهداف ما به عنوان یک شرکت تخصصی، ارائه خدمات کامل مهندسی، تدارکات کالا، ساختمان و نصب و راه اندازی EPCC صنایع کشور می باشد.
ما آمده ایم تا پروژه های تخصصی کلید در دست را در صنایع زیربنایی کشور با کیفیت بالا انجام دهیم. اهداف و بالطبع موفقیت های ما به طور تفکیک ناپذیری با توانایی های حرفه ای و فنی ما مرتبط است که توسط تیمی متعهد، بسیار ماهر و آموزش دیده هدایت می شود. فعالیت ها، خدمات و تجربیات ما مبتنی بر دانش و فناوری های روز دنیا بوده که به ما کمک کرده است تا به یک پایگاهی از مشتریان مهم و وفادار دست یابیم که مسلما ما آن را با ارزش ترین دارایی خود می دانیم.
ما بر این باوریم که برای کار با کیفیت نیاز به تداوم رشد و تنوع است لذا همزمان با ارتقا فناوری، پیشرفت را با خود درآمیخته ایم.

در این راستا شرکت مهندسان مشاور تدبیر و فن آسیا
با بهره گیری از نیروهای متخصص و مشارکت با شرکت های معتبر داخلی و خارجی در زمینه تامین و تدارکات کالا و تجهیزات پروژه ها، فصل جدیدی در فعالیت های خود گشوده است تا با تکیه بر ظرفیت های خود در داخل و خارج از کشور در زنجیره تامین کالا و بومی سازی دانش راه اندازی و بکارگیری آن در پروژه های کشور در کنار کارفرمایان بوده و راهگشای بن بست های ناشی از تحریم باشیم.

خدمات خريد

  • مهندسي خريد
  • تامین کالا
  • بازرسي خريد و ساخت صنايع پتروشيمي